קידוחי טיב 

קידוחי בנטונייט

הקרקע אשר עליה אמור לקום מבנה בגודל מסוים, חייבת להיות יציבה כדי שאפשר יהיה לבסס עליה את היסודות של הבניין. לא אחת קיימים מקרים שהקרקע אינה מספיק איתנה, אלא היא רכה יחסית ולכן מדובר במסוכנות אמתית להקים עליה את המבנה. זו הסיבה שיש למצוא לכך פתרונות הנדסיים

טרם תחילת העבודות מגיע לשטח יועץ קרקע  מומחה אשר בוחן באופן מעמיק את הקרקע על כל רבדיה ובכל השטח בו אמורים להקים מבנה. בהתאם למסקנותיו ולהנחיות שלו מבצעים את הקידוחים בשיטת הבנטונייט

 

 

 

 

 

 

 

בדרך ייחודית זו התרכובת מעניקה תמיכה אולטימטיבית לקיר של הקידוח שבוצע וכך מונעת את זרימתם פנימה של מי התהום שעלולים להזדהם. חלקים זעירים של הבטונייט מתפשטים לאט לאט על פני השטח ומתמזגים עם האדמה הרכה. שילוב יוצא דופן של חומר זה בתוך הקרקע, הופך אותה לקשיחה ומאסיבית.

בשל תהליך מתוחכם זה, הקידוח הופך לעמיד, חזק ובעל אחיזה איתנה בשטח. בתום התהליך יועץ הקרקע בוחן שוב את מצבו של השטח ורק לאחר אישורו הסופי, אפשר לבצע יציקה והקמת היסודות.

קידוח בנטונייט לצורך חיזוק 

אחת השיטות האפקטיביות ביותר לפתרון הבעיה היא ביצוע של קידוחי בנטונייט לצורך חיזוק של כל המרחב. המומחים לתחום זה יוצקים במקום כמות של תרכובת חומר מינרלי ששמו בנטונייט המכיל סידן ונתרן על בסיס סודיום, העבודה מתבצעת בגובה שהוא מעל שני מטר כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית שתחזיק לטווח הארוך.

מה שמאפיין תרכובת ייחודית זו היא העובדה שהיא מתנפחת בתהליך העבודה והופכת לחומר צמיגי המזכיר ג'ל, התרכובת מסוגלת לבצע שתי פעולות מהותיות הראשונה היא ספיגה והשנייה היא איטום. 

 

 

קידוח CFA

 קידוח (סי אף איי) הוא קידוח אשר אנו מבצעים אותו בקרקע חולית עד קוטר 1.20 מטר. חברתנו מציעה את השירות עם הכלים המתקדמים ביותר. 

קידוח מיקרופייל

קידוחי מיקרופייל הם קידוחי כלונסאות המתבצעים בקטרים קטנים יותר מהמקובל וזאת עקב תנאי הקרקע. 

קידוחי כלונסאות

בעת הקמת מבנה חדש, מקימים יסודות בהתאם להנחיות של המהנדס שחישב את הכמויות של הברזל שיש להוסיף ביסודות. לכן מבצעים חפירה והכנה.

קידוחי טיב – יסודות בנין בכל סוגי הקרקע