קידוחי טיב 

קידוחי כלונסאות

בעת הקמת מבנה חדש, מקימים יסודות בהתאם להנחיות של המהנדס שחישב את הכמויות של הברזל שיש להוסיף ביסודות. לכן מבצעים חפירה והכנה של קידוחי כלונסאות כך שאפשר יהיה להוסיף לחפירה את הכמות הנדרשת של הברזל ובשלב שני את יציקת הבטון כדי ליצור יסודות מאסיביים.

בתהליכי התחדשות עירונית, התפקיד של הכלונסאות הוא לחזק את יסודות המבנה כשמדובר במבנה העובר תהליכים מסוג זה. המטרה היא לחזק את יסודות המבנה כך שהוא לא יתמוטט אם תהיה חלילה רעידת אדמה חזקה. בתהליכי תמ"א 38 מוסיפים עוד כמה קומות בחלקו העליון של המבנה ולכן יש להיערך לכך מראש כך שהיסודות יהיו מסוגלים לשאת משקל כה גבוה.

 

המטרה של הכלונסאות

הכלונסאות יוצרות יסודות איתנים ויציבים המסוגלים להחזיק את משקלו של המבנה. בדרך זו נמנעת התמוטטות או תזוזה של המבנה עקב תזוזות הקרקע הן אם מדובר בפעולות מינוריות והן אם מדובר ברעידת אדמה.

הכלונסאות מגנות על כל המעטפת של המבנה וזאת כדי שלא תהיה נפילה של קירות הממוקמים בהיקף המבנה כלפי מטה, או לחלופין שקיעה של היסודות עקב תזוזות הקרקע.

קידוח CFA

 קידוח (סי אף איי) הוא קידוח אשר אנו מבצעים אותו בקרקע חולית עד קוטר 1.20 מטר. חברתנו מציעה את השירות עם הכלים המתקדמים ביותר. 

קידוח מיקרופייל

קידוחי מיקרופייל הם קידוחי כלונסאות המתבצעים בקטרים קטנים יותר מהמקובל וזאת עקב תנאי הקרקע. 

קידוח בנטונייט

קידוחי בנטונייט באדמה חולית או אדמה עם מים זוהי הדרך הטובה ביותר על מנת לקבל את התוצאה הרצויה

קידוחי טיב – יסודות בכל סוגי הקרקע