קידוחי טיב 

קידוחי מיקרופייל

קידוחי מיקרופייל הם קידוחי כלונסאות במתבצעים בקטרים קטנים יותר מהמקובל וזאת עקב תנאי הקרקע. הצוות המיומן שלנו עוסק בתחום זה שנים רבות והוא מסוגל לבצע עבודה באופן מדויק תוך שימוש בכלים מכאניים הנדסיים ייעודיים שנמצאים ברשותנו.

 

קידוחי כלונסאות

 

קידוחי מיקרופייל באדמה סלעית

בעת צורך בביצוע חפירה או קידוחים באדמה שהיא סלעית, יש צורך בביצוע קידוחים צרים מן המקובל לאור הרכבה של הקרקע. יועץ הקרקע שבוחן את הקרקע טרם ביצוע העבודות, ממליץ על שיטת הקידוח המועדפת לאור חוזקם של הסלעים.

לכן אנו משתמשים בציוד מכני הנדסי מיוחד המותאם לעבודה מסוג זה. מבצעים כמה קידוחים  צרים ברחבי הקרקע על פי ההנחיות של המהנדס ובעומק הנדרש. 

 

קידוחי מיקרופייל בעת חיזוק מבנים

פרויקטים של תמ"א 38 על פי תקן 413 מצריכים חיזוק של מבנים למקרים של רעידות ואדמה ולאור התוספת בת כמה קומות המתוכננת מעל מבנה זה וזאת בנוסף ליסודות שבוצעו לפני עשרות שנים. באופציה זו לא מבצעים שוב קידוחים בתוך האדמה, אלא קודחים כמה קידוחי כלונסאות בקוטר הנע בין 60-36 ס"מ בכמה נקודות סביב המבנה, על פי ההנחיות של המהנדס.

לאחר ביצוע הקידוחים העשויים באמצעות מוטות ברזל ארוכים בעומק הנדרש, יוצקים בתוכם בטון על פי רמת השקיעה הנדרשת והמתאימה לסוג זה של חיזוקי מבנה.

 

קידוח CFA

 קידוח (סי אף איי) הוא קידוח אשר אנו מבצעים אותו בקרקע חולית עד קוטר 1.20 מטר. בחברתנו הכלים המתקדמים ביותר לביצוע עבודות קרקע

קידוח בורות ספיגה

קידוח של בור ספיגה בקרקע מיועד לריכוז מים או מי ביוב שיצטברו במיקום ספציפי זה. בחברתנו ניתן לקבל את כל סוגי הקידוח ולכל מטרה 

קידוחי כלונסאות

בעת הקמת מבנה חדש, מקימים יסודות בהתאם להנחיות של המהנדס שחישב את הכמויות של הברזל שיש להוסיף ביסודות. לכן מבצעים חפירה והכנה

קידוחי טיב – יסודות בנין בכל סוגי הקרקע